• Kategorie
  • Szukaj
  • Koce

Koce otulają nas swoją miękkością i puszystością. Kochamy je za ciepło, które dają wieczorną zimową porą, czy w chłodniejsze dni lata. Chwile relaksu zyskują na wartości, kiedy możemy okryć się tkaniną mą w dotyku. Upiększają wnętrze i dodają mu ciepła. Możesz je śmiało wykorzystać jako element dekoracyjny w sypialni, salonie, albo pokoju dziecka.

Koce na zimne noce i nie tylko

W wyglądzie urzekają swoją prostotą – koce mają wiele zalet: od takich praktycznych, po te dające różnorodne doznania, jak ciepło, przytulność, przyjemność odpoczynku. Z pewnością są konieczną rzeczą w wyposażeniu każdego domu. W naszej ofercie znajdziesz koce firmy Darymex oraz Mondex. Wyróżniają się jakością, różnorodnością wzorów i kolorów. Pasują do każdego wnętrza, salonu, sypialni, pokoju dzieci oraz do młodzieżowych zestawień.

Dodaj wnętrzu przytulności

Koce to nie tylko funkcjonalność. Ich niezaprzeczalną wartością są walory estetyczne. W zależności, jakie preferujesz wnętrza, możesz odpowiednio wkomponować w nie ten puszysty element. Narzucone w nieładzie na sofę, świetnie wyglądają na zdjęciach. Możesz zaakcentować poprzez odpowiednią ich barwę, kolorystyczny motyw przewodni w salonie, czy sypialni. Służą również jako super element w domowych zabawach dzieci: mogą przydać się do konstruowania namiotów, baldachimów czy kryjówek. Wyobraźnia nie ma granic.

Praktyczne rozmiary i tkaniny

Ponadto możesz zakupić koce w różnych rozmiarach, wzorach, a także z różnych tkanin.

- bawełniane o wysokiej gramaturze, wykonane z tkanin posiadających certyfikat; dostępne w rozmiarze 150x200 cm;
-
akrylowe  – ciepłe, eleganckie, wytrzymałe, ale jednocześnie lekkie, w rozmiarach 127x152, 130x170, 150x200 cm;
-
z mikrofibry  – lekkie, ciepłe, łatwe w konserwacji, wzory szczególnie będą pasowały do pokojów dziecięcych; dostępne w rozmiarach 150x200 oraz 200x220 cm;
-
żakardowe  – wyglądają na delikatne, a są mocne i praktyczne w użytkowaniu, jednocześnie cieszą oko i skórę swą puszystością; możesz wybrać następujące rozmiary 70X160, 150x200 oraz 200x220 cm.

Tylko od Ciebie zależy, jak wkomponujesz go do swojego wnętrza.

Nie tylko do domu

Pamiętaj, że koc może przydać się również poza domem. Możesz wziąć go ze sobą na wakacyjny wyjazd, na weekendowy piknik, czy zwyczajnie do ogrodu, kiedy chcesz zrelaksować się na tarasie, lub przy oknisku wieczorną porą.

Życzymy przyjemnych doznań i udanych wyborów!
Zespół Nocnych Klimatów!