• Kategorie
  • Szukaj
  • Ozdobne pudełka i kosze

Porządkując przestrzeń mieszkalną w pewnym momencie dochodzimy do etapu, kiedy ozdobne pudełka i kosze stają się niezbędne. Duża ilość akcesoriów, kosmetyków, drobiazgów codziennego użytku wymusza na nas uporządkowanie i odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Dlatego prezentowane w sklepie Nocne Klimaty rozwiązania mogą przysłużyć się do rozwikłania tego problemu i jednocześnie ozdobić wnętrze.

Ozdobne pudełka i kosze - proste sposoby na porządek w domu

Pozostawione w nieładzie akcesoria użytku domowego najłatwiej uporządkować używając odpowiednich ozdobnych pudełek i koszy. Dlaczego ozdobnych? Zyskujemy dwa w jednym – praktyczne rozwiązanie dla pozostających w nieładzie przedmiotów oraz estetyczny wygląd opakowania. Jest to tym bardziej ważne, kiedy pudełka do przechowywania pozostawiasz na widoku, np. w łazience, toaletce w sypialni i czy pokoju młodzieżowym.

Kosze welurowe – estetyczne i funkcjonalne

Rozwiązanie idealne niezależnie od pomieszczania, w jakim ma zostać zastosowane. W łazience umieścić w nich możesz przypory kosmetyczne i pielęgnacyjne. W kuchni poukrywasz w nich drobiazgi, które często pozostają luzem w szafkach, a nie są tak często używane. Również nastolatki odpowiednio zagospodarują je na prywatne rzeczy – tutaj dodatkowo mogą spodobać się im piękne żywekolory. Postawione np. na półce stanowić będą dodatkowy barwny akcent. Zakupić możesz je pojedynczo lub w kompletach po 3 szt., w kształcie prostokąta lub owalne. Masz również możliwość dopasowania rozmiarów.

Kosze wiklinowe - ponadczasowe rozwiązania w różnych rozmiarach

Wiklina to materiał, który w szczególny sposób prezentuje się w pomieszczeniach. Wytwarzane z niej produkty są solidne i wytrzymałe, a forma wykonania nadaje im ponadczasowego charakteru, szczególnie, kiedy barwione na biało zyskują bardzo nowoczesny design. W łazience czy pralni mogą okazać się niezbędne, kiedy pragniemy uporządkować pranie. A mniejszych rozmiarów koszyki świetnie sprawdzą się do segregacji drobiazgów w szafkach. Ciekawie będą się także prezentowały na komodzie w sypialni, czy salonie.

Pudełka – idealne na biżuterię i inne drobiazgi

Wybór ozdobnych pudełek i koszy może nie być łatwy, kiedy zostaniesz zarzucony setkami propozycji. Dlatego najpierw dokładnie zaplanuj jakiej wielkości pudełka potrzebujesz. Małe i dekoracyjne mogą przydać się na biżuterię i mniejsze bibeloty, te większych rozmiarów konieczne są do przechowywania ubrań, butów, czy przedmiotów rzadziej używanych.

Schludne organizery i przyborniki na kosmetyki i nie tylko

Kiedy na widok rozrzuconych kosmetyków czujesz konsternację, to znak, że konieczne są organizery na produkty do makijażu. To proste i nie drogie rozwiązanie – pojemniki z przegrodami oraz bez, wykonane z tworzywa sztucznego, bezbarwne i łatwe w utrzymaniu czystości. Dostępne są w kilku rozmiarach i kształtach. Schludne i estetyczne, można postawić je na toaletce, lub ukryć w szafce łazienkowej.

Niskie ceny na każdą kieszeń

Cena to kolejny istotny wyznacznik. Ozdobne pudełka i kosze możesz zakupić w przystępnych cenach, w zależności od wielkości produktu i materiału wykonania. Nie nadwyrężą one Twoje budżetu, a usprawnią znacznie prace porządkowe w domu.

Porządkuj i dobieraj odpowiednie produkty do potrzeb!
Zachęca Obsługa Nocne Klimaty