• Kategorie
  • Szukaj
  • Ochraniacze na materac

Wysokiej jakości ochraniacze na materac potrafią zaoszczędzić czas i ułatwić zabiegi pielęgnacyjne. Dbanie o higienę snu jest równie ważne, jak dbanie o estetykę wnętrza. Dlatego produkty ochronne w sypialni dziecka i nie tylko, są niezbędne w codziennym życiu. Oferowane produkty zapewniają odpowiednią ochroną, są również estetyczne i funkcjonalne w użytkowaniu.

Praktyczne zastosowanie ochraniaczy na materac

Zapewne nie raz zauważyłeś, że Twój materac narażony jest na zewnętrzne zabrudzenia, przed którymi potrafią skutecznie chronić ochraniacze na materac. Różnego rodzaju płyny, czy nawet intensywny pot, potrafią wnikać dość głęboko w strukturę materaca i często są trudne do wyczyszczenia. Produkty ochronne potrafią skutecznie zapobiegać takim sytuacjom i co ważne posłużą nam wiele lat. Przystępna cena, wysoka jakość oraz 100% odporności na płyny, to podstawowe zalety oferowanych wyrobów. Dodatkowo stanowią idealne rozwiązane dla osób posiadających zwierzęta domowe. Ponadto są skuteczną barierą przeciwko grzybom, roztoczom i kurzowi. Wszystkie produktu mają praktyczne grube gumki umieszczona na czterech rogach, za pomocą których mocuje się je do materaca. Pozwalają idealnie dopasować się do powierzchni, nie ściągają się i nie przesuwają.

Wysoka ochrona

Podstawowe produkty ochronne posiadają wierzchnią warstwę materiału wykonaną z frotte, a różnią się warstwami ochronnymi. Art. 135 mają warstwę ochronną wykonaną z polichlorku-winylu (PVC), można je prać w temperaturze do 95 stopni Celsjusza oraz sterylizować do 121 stopni Celsjusza. Art. 5319 oraz art. 9135 mają membranę poliuretanową (PU)oraz zdolność do przepuszczania pary wodnej (są oddychające). Można je prać w temperaturze do 90 stopni Celsjusza.

W ofercie znajdują się również ochraniacze Soft-Touch, które składają się z pikowanej tkaniny wierzchniej wykonanej z materiału tencel  oraz z warstwy  ochronnej poliuretanu (PU). Są oddychające oraz mają właściwości redukujące nieprzyjemne zapachy.

Wszystkie oferowane produkty, to wyroby  polskie, wysokiej jakości, trwałe i wielorazowego użytku.Co ważne wyprodukowano je dzianin posiadających  certyfikat, dlatego są bezpieczne dla skóry.

Szeroki wybór rozmiarów

W ofercie znajdziesz niezwykle szeroki wybór rozmiarów ochraniaczy na materac:

- przeznaczonych do łóżeczek dziecięcych, a nawet wózków dla niemowląt o wielkości 40x90 cm, 60x120 cm, 70x140 cm, 70x160 cm, 80x160 cm, 80x180 cm;

- idealne na łóżka młodzieżowe w rozmiarach 80x200 cm, 90x200 cm, 100x200 cm, 110x200 cm, 120x200 cm, 130x200 cm;

- chroniące materace o standardowej wielkości 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm, 200x220 cm.

Pamiętaj, że wyroby te nie zastępują prześcieradła, ale dzięki uniwersalnej białej barwie, nadają się pod każdy dostępny kolor prześcieradła.

Zabezpiecz z nami materac w sypialni wypierając odpowiedni rozmiar produktu ochronnego.
Poleca Zespół Nocnych Klimatów!