• Kategorie
  • Szukaj
  • Poszewki na poduszki

Sypialnia to wyjątkowe miejsce, o które warto zadbać, na przykład poprzez ciekawe poszewki na poduszki. Każdy z nas preferuje zapewne różne rozmiary poduszek do spania czy do dekoracji. Dlatego do wyboru masz wiele nowoczesnych wzorów i wysokiej jakości tkanin. Stanowią one ważny element dekoracyjny we wnętrzu, dlatego warto poświęcić czas, aby odpowiednio je dobrać.

Wyjątkowo ozdobne poszewki na poduszki dla Twojej sypialni

Kiedy pragniesz odświeżyć wygląd sypialni minimalnym kosztem, zainwestuj w poszewki na poduszki. Drobna rzecz, a wiele zmienia we wnętrzu, nadaje nowego charakteru, wpływa na komfort snu i przyjemność przebywania w tak ważnym pokoju. Niby niewielka zmiana, a jest bardzo widoczna. Wystarczy odpowiednio dobrać kolory, wprowadzić kontrastowy akcent, a zmiana jest pd razu zauważalna. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo ciekawych powłoczek na poduszki, które dopasować możesz do kompletów pościelowych. Są to produktu najwyższej jakości, z naturalnych tkanin.

Szeroki wybór wzorów i materiałów

Do wyboru masz powłoczki na poduszki w trzech podstawowych rozmiarach: 40x40cm (popularny „jasiek”), 50x60 cm, 70x80 cm (standardowy rozmiar występujący w kompletach pościelowych, np. marki Darymex). Paleta kolorów jest ogromna: od stonowanych pastelowych odcieni różu, niebieskiego, czy zieleni, po naturalne beże, brązy, szarości, po intensywne kolory limonki, fuksji, czerwieni i żółtego.

Co istotne poszewki na poduszki prezentujemy z wysokiej jakości materiałów:
-
klasyczna bawełna 100%,
-
elegancka satyna bawełniana (nie mylić z poliestrową, błyszczącą i śliską),
- przyjemna i miękka
mikrofibra, w tym również z żakardowym wzorem,
- nie wymagająca prasowania dzianina
jersey (100% bawełna),
- ciepła frota (82% bawełny i 18% poliestru).

Staranność wykonania

Proponowane produktu są elegancko odszyte, standardowo wykonane z zapięciem na zamek błyskawiczny. Spełniają również obowiązujące normy i są bezpieczne dla skóry. Dlatego wybieraj, kompletuj - w zależności od posiadanej pościeli. Nawet jeśli nie spotkasz identycznego wzoru, to powłoczki o jednolitym kolorze uszyte z tego samego rodzaju tkaniny co poszwa na kołdrę, mogą wspaniale się z nią skomponować i podkreślić dominujący motyw.

Życzymy udanych wyborów Zespół Nocnych Klimatów!