• Kategorie
  • Parametry
  • Wazony

Czy znacie równie uniwersalne elementy dekoracyjne we wnętrzu, jak wazony? Potrafią przybrać tak różnorodne kształty, że jedynie wyobraźnia jest tu ograniczeniem. Wykonać je można z ceramiki, szkła, metalu czy drewna. Są naczyniem niezbędnym, aby cięte kwiaty mogły dłużej cieszyć nasze oko. A jako akcent dekoracyjny sprawdzają się niemal w każdej sytuacji.

Nowoczesne i stylowe wazony na kwiaty

Komoda w salonie, a na niej piękne dwa wazony o różnej wielkości lecz w jednorodnej kolorystyce. Stół kuchenny, gdzie na środku stoi uroczy bukiet kwiatów w fikuśnym naczyniu. Sypialnia z toaletką i świeżymi kwiatami w subtelnym flakonie. Kwiaty wpasują się w każdy zakątek naszego domu, dlatego tak ważne jest, aby prezentowały się odpowiednio. Możesz zdecydować, czy wolisz szkło, proste, subtelne, dostępne w różnych kolorach, często ze zdobieniami, czy jednak ceramikę - białą, czarną, złotą lub srebrną.

Oryginalne kształty i perfekcyjne wykonanie

Modne wzory i fasony pojawiają się w koncepcjach różnego rodzaju dekoracji do wnętrz. Dlatego nie ma się co dziwić, że wśród wazonów znajdziesz takie o nietypowym kształcie. Kule, czy walce to standard, ale już połączenie tych dwóch figur daje nam zupełnie oryginalny kształt. Albo naczynie w kształcie walca jednak w pionowe pasy przepuszczające światło z uroczym uchwytem, czy flakon na metalowym stojaku, lub przypominający nieco ozdobny świecznik z szeroką górą ala taca. Proste w formie, jednak wyróżniające się spośród wielu innych propozycji.

Niezbędne wyposażenie każdego domu

Miłośnicy kwiatów wiedzą, że nie wystarczy tylko zanurzyć je w wodzie, aby pokazać ich piękno. Naczynie jest równie istotne, jak jego zawartość. Dopełnia całości. Dlatego w każdym domu powinny znajdować się przynajmniej dwa lub trzy wazony o różnej wielkości, których użyjemy w razie potrzeby. Flakony tego typu przydadzą się również do prezentowania sztucznych dekoracji roślinnych, które w obecnych czasach są bardzo wysokiej jakości i często dopiero po dłuższej chwili można zauważyć, że nie są to świeże wiązanki z ogrodu. W ozdobnych naczyniach możesz stworzyć ciekawe kompozycje również z suszonych roślin i dopasowywać je w zależności od pory roku. Nie ma chyba nic tak pięknego, a zarazem uniwersalnego, jak kwiaty w ciekawej oprawie, umieszczone w rożnych częściach naszego domu. Zdobią, nastrajają dobrą energią, tworzą klimat pomieszczenia, powodują uśmiech na twarzy.

Sprawdź nasze propozycje i dopasuj odpowiedni fason do wnętrza!
Poleca Zespół Nocnych Klimatów!